فروش عمده محصولات هواکش و تهویه با قیمت ویژه

فروش عمده محصولات هواکش و تهویه با قیمت ویژه

تهویه طلایی یکی از بزرگترین، پخش کننده ها و توزیع کنندگان محصولات شرکت دمنده در ایران است. این شرکت به صورت تخصصی کار پخش محصولات هواکش و سیستم های برودتی و حرارتی و تهویه را انجام میدهد؛ و وبسایت فروشگاهی این مرکز با نام تجاری مبنافن (مبنای فن آموزی) بهترین منبع برای یادگیری و مقایسه محصولات و خرید محصولات برند های محبوبی همچون : انرژی، زیلابگ، نیرو تهویه البرز، پارس خزر، خزرفن، آلپ، سارگاتی و دمنده است. این مرکز دارای کارگاه تولیدی بوده و به طور تخصصی انواع هواکش های سانتریفیوژ و فن های آکسیالی را در ابعاد مورد نیاز شما برای شما تامین خواهد کرد. مجموعه ما در کوتاه ترین مدت برای شما پیش فاکتور صادر کرده و استعلام موجودی و تعداد را در لحظه در اختیار شما قرار می دهد.

فروش عمده محصولات دمنده با قیمت بسیار مناسب

برای خرید در تعداد زیاد از محصولات شرکت دمنده می توانید رو مجموعه ما حساب کنید و بین 10% تا 13% تخفیف بگیرید؛ و خریدی باور نکردنی و اقتصادی را رقم بزنید. البته شایان ذکر است که تامین کالا در تعداد های زیاد ممکن است. زمان بر باشد ولی در مجموعه ما این عدد در حداقل ممکن است. سریع ترین ارسال و ایمن ترین نوع ارسال را با ما تجربه کنید.

فروش عمده محصولات زیلابگ با قیمت اقتصادی

هم اکنون می توایند در هر تعدادی که درخواست داشتید انواع مدل های فن زیلابگ را در مدل های زیلابگ های تولیدی شرکت تهویه پیام (FTP) یا مدل های اصلی تولید در خود کشور آلمان تهیه بفرمایید. در خرید عمده محصولات زیلابگ بین 8% تا 14% تخفیف بگیرید.

فروش عمده محصولات گرمایشی و سرمایشی با قیمت ویژه

هم اکنون می توایند انواع کولرهای پرتابل، کولرهای صنعتی، کولر های خانگی در نسخه های پوشالی و پد های سلولزی را با قیمتی مناسب و اقتصادی خریداری نمایید. این کولر ها در انواع بالا زن، پایین زن ،بغل زن (راست و چپ ) تولید میگردد.

همچنین می توانید انواع هیتر های حرارتی، جت هیتر ها، کوره های هوای گرم، هیتر های تابشی، بخاری های المنتی برقی را با قیمتی مناسب تهیه نمایید.

فروش عمده محصولات نیرو تهویه البرز با قیمت اقتصادی

انواع کولر و ابزار های گرمایشی نیرو تهویه البرز را در تعداد با قیمتی مناسب از ما خریداری نمایید و در خرید عمده بین 2% تا 5% تخفیف بگیرید.

فروش عمده محصولات انرژی با قیمت اقتصادی

انواع کولر و ابزار های گرمایشی انرژی را در تعداد با قیمتی مناسب از ما خریداری نمایید و در خرید عمده بین 2% تا 6% تخفیف بگیرید.

تو همه خریدی در تعداد از ما تخفیف بگیر

همه برند های داخل فروشگاه ( دمنده، زیلابگ، ایرسافت، سارگاتی، نیرو تهویه البرز، هایفن، خزرفن، آلپ، رابین،پارس خزر، برنازی، فنگدا، مینگزی و انواع پمپ ها و کف کش های ابارا، پنتاکس، آنا، لئو دارای تخفیف در تعداد هستند برای هماهنگی با واحد فروشگاه تماس بگیرید.

سروش ترابی