زیلابگ

فیلـتر

نمایش 1–20 از 114 نتیجه

زیلابگ

محصولات برند زیلابگ

برند زیلابگ | zilabeg یک برند ایرانی و کالای ملی است؛ که تحت لیسانس شرکت zilabeg آلمان در ایران به تولید محصولات تخصصی و پر کیفیت همچون هواکش‌های صنعتی ،سانتریفیوژ‌ها ، فن بین کانالی و برخی از سری محصولات هواکش‌های خانگی فعالیت می کند.

برترین محصولات

 از مهمترین و برجسته ترین سری های ساخت این برند می توان به هواکش های اکسیال و هواکش های سرد خانه ‌ای اشاره کرد. همچنین فن های بین کانالی ، داکت فن ها و رادیال های سقفی نیز جز پر کیفیت ترین و پرفروش ترین سیستم های تهویه در حوزه استفاده های صنعتی  هستند که می توان به آشپز خانه های صنعتی، انبار ها ، کارگاه ها و مساجد و حسینیه ها، اماکن آموزشی، واحد های تاسیساتی، واحد های تجاری از جمله رستوران‌ها ، هتل‌ها و سایر فضاهای کارگاهی و خدماتی اشاره کرد.

زیلابگ دارنده نشان استاندارد ایران و اروپا

کیفیت برند 

تمامی محصولات زیلابگ دارای کیفیتی تضمین شده هستند و تحت نظارت متخصصین مجرب فنی و تحت لیسانس آلمان و براساس استانداردهای روز دنیا تولید می شوند؛ این شرکت از سال 1343 تا به امروز توانسته به تعدادی از گواهینامه ها از جمله، گواهینامه رضایتمندی مشتری ISO 9001 و ISO 9002، تندیس حمایت از مشتری، استاندارد ملی ایران و گواهینامه CE دست یابد.

 نمایندگی زیلابگ در کرج| خرید محصولات +لیست قیمت +تخفیف%

هم اکنون می توانید تمامی محصولات این برند را با قیمت اقتصادی همراه با تخفیف و کیفیتی بالا در فروشگاه اینترنتی مبنافن نمایندگی هواکش زیلابگ در کرج خریداری نمایید. در جشنواره نو بهار مبنافن با خرید محصولات زیلابگ از تخفیف ها و گارانتی معتبر محصولات بهره ببرید.

هر دم آرامش با مبنافن

اطلاعات بیشتر ...