حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

مبنافن یکی از بزرگترین فروشگاههای فروش انواع هواکش و فن و تجهیزات مرتبط با آن ها است. امروزه توسعه کمی و کیفی اینترنت سبب تغییرات گسترده و اساسی در سبک زندگی و توجه روز افزون به استفاده از زمان شده است. افراد بسیاری برای تامین نیاز های خود مانند خرید کالا و خدمات روزمره به خرید اینترنتی روی آورده اند. چرا که با خرید اینترنتی در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهند کرد و از طرفی امکان انتخاب از بین تنوع کاها در عین حفظ کیفیت و اطمینان از آن نیز وجود دارد. این امر به ویژه در زمان تهیه و خرید اقلام و کالا های صنعتی از اهمیت به مراتب بیشتری برخوردار است.

بر همین اساس گروه مبنافن با مدیریت خانم مینا مالکی، ارائه انواع هواکش و تجهیزات مرتبط با آن، انواع تجهیزات برق صنعتی و همین طور کولرهای آبی را در کنار استفاده از کارشناسان مجرب و متخصص در زمینه مشاوره فنی و فروش با هدف راهنمایی و انتخاب مناسب را سر لوحه کار خود قرار داده است. مبنافن از زمان شناخت و بررسی تا انتخاب و خرید و در نهایت تحویل کالا همراه شما خواهد بود.

امتیازات خرید از ما

کاهش هزینه های خرید کالا:

یکی از الویت های مهم میبنافن، تولید و ارائه محتوای فنی و تخصصی مورد نیاز کاربران است. که موجب تسهیل در شناخت و انتخاب و در نهایت خرید کالا می شود؛ چرا که این امر به خریدار کمک می کند با صرف زمان کمتر و بدون هزینه رفت و آمد به بازار، دسترسی پیدا کند. تنوع کالا و اطمینان از اصل بودن را می توان به سایر امتیازات ما افزود. کاربران و مشتریان می توانند با مراجعه به وب سایت www.mabnafan.com به راحتی و در کمترین صرف زمان ممکن به مشخصات کالای مورد نیار خود دسترسی پیدا کنند و با اطمینان از اصل بودن و قیمت مناسب خرید نمایند.

پشتيباني مشتريان و ارسال کالا در سريعترين زمان ممکن:

مبنافن از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن رضایت مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند. فروشگاه اینترنتی ما به منظور ارائه بهترین خدمات به مشتریان (پیش از خرید، حین خرید و پس از خرید) در صورت نیاز برای استفاده از خدمات پس از فروش کالاهای دارای نمایندگی نیز از جمله ارسال به موقع، خدمت ارجاع برای تعمیر، تعویض کالا و یا باز‏ پس ‏دهی سفارش‏ را با توجه به ضوابط مربوطه خدمت رسانی نماید.

تضمین بهترین قیمت:

مبنافن به عنوان تامین کننده بسیاری از برند های معتبر، محصولات خود را با مناسب ترین قیمت ارائه می نماید. این امر از طریق حذف واسطه ها و تامین کالا به صورت حجمی اتفاق می افتد. از این رو مشتریان می توانند با خاطری آسوده کالاهای خود را انتخاب و خرید نمایند.

خدمات پس از فروش:

از آنجا که مبنافن با تولیدکنندگان و برند های معتبر در ارتباط مستقیم است. لذا امکان ارائه خدمات پس از فروش گسترده را برای خریداران فراهم نموده است. این خدمات شامل گارانتی، تعویض، تعمیر کالاهایی است که از ما خرید کرده اید.

ارزش های مبنافن:

  • رعایت اصول اخلاق حرفه ای
  • توجه به نیازهای مشتری
  • نظم و انضباط در امور جاری
  • قانون مداری و رعایت حقوق مشتری
  • سرعت عمل در انجام امور مربوط به مشتری
  • مسئولیت پذیری و تعهد
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X