انرژی

فیلـتر

نمایش 1–20 از 40 نتیجه

انرژی

شرکت ایرانی انرژی از سال 48 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت در ابتدا با هدف تولید محصولات گرمایشی صنعتی نظیر انواع بخاری کارگاهی نفتی و گازی، آبگرمكن و هیتر نفتی و … شروع به فعالیت نمود. سپس با استقبال و تقاضای روز افزون بازار داخلی مواجه شد و توانست محصولات خود را به سمت تنوع و تولید بیشتر سوق دهد.

از سال 68 توانست از تکنولوژی های مختلف و کارشناسان و مهندسین مجرب مجموعه کمک بگیرد و تولیدات مجموعه را به سمت مدرنیته شدن پیش ببرد. امروزه با کمک و تلاش کارکنان energy توانسته با دستیابی به نتایج زیر فاصله خود را با دنیای صنعتی مدرن خارجی کم کند.

  • اخذ استاندارد 9001 ISO از RWTUV آلمان
  • ارائه نسل جديد کولر آبي با نام كولر سلولزي پس از چهل سال يكنواختي در سرمایش تبخيری داخل كشور
  • تدوین و تصویب پيش نويس استاندارد ملی محصولات گازی شرکت با كمك موسسه استاندارد
  • ايجاد بهينه سازي و به روز رساني سيستم هاي شركت

اکنون انرژي با بیش از 40 سال سابقه،‌ با در اختيار داشتن سيستم هاي پايه، در تكاپوي دستيابي به راه حلي جهت بهينه سازي سوخت گرمايش صنعتي و كسب آمادگي ورود به بازارهاي جهاني  حركت گسترده اي را آغاز نموده است.

نمایندگی انرژی در کرج | محصولات انرژی | لیست قیمت محصولات + تخفیف%

فروشگاه اینترنتی مبنافن نمایندگی رسمی فروشگاهی شرکت انرژی در کرج همواره در تلاش است که با ارائه خدمات مشاوره و ارائه تخفیف های ویژه همواره رضایت شما عزیزان را جلب نماید؛ از این رو شما می توانید در طول دوران جشنواره تا مهر مبنافن علاوه بر استفاده از تخفیف ها و خرید اقتصادی از کالا ها و محصولات برند انرژی میتوانید از خدمات پس ار فروش و گارانتی و  ضمانت کیفیت خرید انرژی نیز برخوردار شوید.

اطلاعات بیشتر ...