ابارا

فیلـتر

مشاهده همه 18 نتیجه

ابارا

 ابارا با اسم Ebara شرکتی است که همواره به دنبال “چالش” و “خلاقیت” گام برداشته.

این روحیه در درون این برند بسیار قدرتمند است. این در تمام برخوردهای این شرکت با مشتریان داخلی و خارجی مشهود است؛ و این  سبب رشد روز افزون ابن برند درحوزه تولید پمپ های آب و سایر تجهیزات مرتبط است.

تاریخچه شرکت

شرکت ابارا در سال 1912 شرکت خود را در ژاپن تاسیس کرد. محصولات Ebara تنوع وسیعی در تجهیزات صنعتی آبی مانند پمپ و سیستم های قدرتمند پمپاژ ، الکتروپمپ و پمپ های سانتریفیوژ دارد. Ebara با فعالیت بسیار در محیط زیست، همواره با تولیدات محصولاتی که به انسان ها کمک می کند که از منابع طبیعی مانند آب و اکسیژن بهینه استفاده کنند ، تلاش می کند.

به طور کلی (Ebara) فعالیت خود را در زمینه های زیر ادامه می دهد.

  • تولید پمپ های استاندارد و توسعه یافته و سیستم‌های قدرتمند پمپاژ قوی و پمپ های خانگی و جت ای
  • دستگاه های پالاینده گاز و سیستم های تمیز کننده
  • خدمات تصفیه محیط زیستی و سیستم های آب و فاضلاب

 پمپ های آب خانگی و صنعتی ابارا + کاتالوگ  (نمایندگی کرج)

برای رفاه و آسودگی خاطر شما عزیزان تیم مبنافن به صورت  24 ساعته پاسخگوی سوال شما عزیزان بوده و میتوانید در صورت نیاز  با شماره های مبنافن تماس گرفته؛ و از مشاوره تخصصی  تیم مشاوره ما بهره‌مند شوید؛ همچنین می توانید لیست قیمت و کاتالوگ محصولات را از فروشگاه مبنافن دریافت نمایید مبنافن ضمانت نامه کیفیت  خرید شماست.

هر دم آرامش با مبنافن

نمایندگی ابارا | محصولات ابارا + ایست قیمت + تخفیف های جشنواره نو بهار

هم اکنون می‌توانید محصولات ابارا را با  تخفیف ویژه  قیمتی  عالی در جشنواره تخفیف های نو بهار فروشگاه اینترنتی مبنافن خریداری نمایید. مبنافن نمایندگی رسمی  شرکت ابارا و فروشنده  تجهیزات هواکش ، سرمایش و گرمایش در استان البرز است.

اطلاعات بیشتر ...