دمنده

فیلـتر

نمایش 1–20 از 248 نتیجه

شرکت دمنده

محصولات دمنده

 شرکت دمنده در سال 1346 فعالیت خود را آغاز کرد. و با بیش از 50 سال تجربه در تولید و ساخت تجهیزات هواکش و تهویه یکی از پیشرو ترین شرکت های تولیدی در ایران است؛ محصولات شرکت دمنده را میتوان به دسته های  هواکش صنعتی، هواکش خانگی، فن بین کانالی، فن سانتریفیوژ و … طبقه بندی کرد.

با دمنده نفس بکشید

تمامی محصولات شرکت دمنده استاندارد بوده و گواهینامه های ایمنی از واحد های کنترل کیفیت و تحقیقاتی کشور و اتحادیه اروپا را دارد؛ که می‌توان به استانداردهای CE، مدیریت کیفیت ISO9001 ، زیست محیطی ISO14001 ، رسیدگی به شکایات ISO1002 ، رضایت مشتری ISO10004 و تاییدیه صنعت ساختمان و مرکز تحقیقات مسکن کشور اشاره کرد.

دمنده پیشرو ترین شرکت در صنعت تهویه هوا در خاورمیانه

چرا محصولات دمنده را انتخاب کنیم؟

همراه همه محصولات برگه ضمانت نامه کیفیت ،گارانتی خرید و راه اندازی سریع و آسان محصول برای شما ارسال خواهد گردید؛ که می‌توانید در هنگام خرید از فروشگاه اینترنتی تجهیزات هواکش، سرمایش و گرمایش مبنافن آن را به صورت آنلاین و یا همراه با محصول دریافت نمایید.

 قیمت و خرید محصولات دمنده %تخفیف

هم اکنون می توانید کلیه محصولات دمنده را با قیمت مناسب از شرکت مبنافن نمایندگی هواکش دمنده در کرج خریداری کنید. از این رو در خرید محصولات دمنده  می‌توانید از 5% تا 8% تخفیف ویژه جشنواره نو بهار مبنافن برخوردار شوید.

هر دم آرامش با مبنافن

اطلاعات بیشتر ...